Rádi bychom Vám představili tento rodinný dům k prodeji ve slunném městě Villamartín, pouhých 5km od pláže a 45min od letiště Alicante ve Španělsku. Tento patrový dům, postavený z kvalitní cihlové konstrukce, je ve velmi dobrém stavu a nabízí dispozici čtyř pokojů. S užitnou plochou 160 m² poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné bydlení a rodinné zázemí.
Pozemek o rozloze 390 m² nabízí dostatek místa pro zahradní aktivity. Dům je vybaven bazénem, který je ideální pro osvěžení během horkých letních dní. Navíc je zde k dispozici prostorná garáž a dostatek místa pro parkování, čímž je zajištěno pohodlné a bezpečné parkování Vašeho vozu. Sklepní prostory poskytují další úložný prostor pro vaše věci.
Exkluzivně nabízíme tuto nemovitost za 339 000 EUR. Díky kombinaci kvalitní konstrukce a vynikající lokality v oblíbeném Villamartínu představuje tento dům skvělou příležitost pro ty, kteří hledají svůj nový domov ve Španělsku.
Pokud Vás dům zaujal, neváhejte nám napsat nebo zavolat a rádi Vám vše ukážeme osobně. Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě. Pro více informací o této nemovitosti nebo sjednání prohlídky nás prosím kontaktujte nebo vyplňte níže uvedený formulář, rádi Vám pomůžeme.
| Číslo zakázky: | 12039 |
|---|---|
| Cena: | 339.000 EUR |
| Obec: | |
| Lokalita: | klidná část obce |
| Typ domu : | patrový |
| Stav nemovitosti: | velmi dobrý |
| Druh domu: | Vila |
| Typ stavby: | cihlová |
| Počet místností: | 5 |
| Užitná plocha: | 160 m2 |
| Plocha pozemku: | 390 m2 |
| Další vlastnosti: |
|
| Makléř | Nikol Bonetti |
|---|---|
| Telefon | +420 734 771 507 |
| bonetti@primereality.cz |
Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeným Krajským soudem v Hradci Králové oddíl C, vložka 27993